רגע, אז מה זה הקוקפיט בתמונה הראשית של האתר? ומה זה בכלל HEAD UP?
אז ככה.. בשעות הפנאי אני עוסק בטייס אזרחי (שזה כייף גדול מאוד !!! אבל זה כבר לאתר אחר.. new-smilely) מתוך עולם המושגים של תחום התעופה.. HEAD UP זה להיות בשליטה על מגוון מכשירים גדול, ובו זמנית, בראש סדר העדיפויות תמיד להיות עם הראש למעלה ובתשומת לב למתרחש בחוץ ביחס לתנועה ולמתרחש סביבך.
אגב HEAD UP במילון אוקספורד: "מהיר לתפוס מצב ולנצל הזדמנויות; עֵרָנִי; בַּעַל תוּשִׁיָה."
זאת הגישה שלי בתעופה, בעסקים ובחיים בכלל.

בניית אתרים

לאחר אפיון פרטני לצרכי העסק שלך, נעבור לשלב הטכנולוגי.. כאן האפשרויות הן רבות, באמצעות הנסיון והידע הטכנולוגי שלנו נבחר את הפלטפורמה הטובה ביותר למימוש היעדים והמטרות שלך תוך שימוש בכלים היעילים והמתאימים ביותר עבורך: Worpresss, Shopify ועוד.

שיווק בפייסבוק

כל אחד יכול לפתוח דף עסקי בפייסבוק ולקדם באמצעותו אתר, עסק או רעיון כלשהו. אבל כדי להצליח בשיווק בפייסבוק ולממש את מלוא הפוטנציאל של הרשת החברתית יש להתנהל כמו בכל ערוץ שיווק אחר: מחקרי שוק ומתחרים, תכנון אסטרטגיה, מעקב אחרי התוצאות ואופטימיזציה של הפעילות.


דפי נחיתה

"עמוד נחיתה", עמוד יעד, אליו "נוחתים" הגולשים אחרי ההקלקה על באנר או קישור ממומן. עמוד נחיתה יכול להיות עמוד באתר אינטרנט קיים של החברה ולרוב, זהו עמוד ייחודי אשר בא לקדם מוצר / שירות ספציפי ולעודד את הגולש להשאיר פרטים וליצור קשר עם נותן השירות / החברה. לכן חשוב להקפיד לבצע עיצוב דף נחיתה מקצועי אשר יהיה עם יחס המרה גבוה ככל הניתן. 

קידום ממומן בגוגל

אנו שותפים מוסמכים מטעם גוגל אדוורדס וחברים בתכנית השותפים של גוגל, Google Partners, כל שנה אנו עוברים את מבחני הסמכה העדכניים להוכחת בקיאות רציפה בכלי הפרסום של גוגל. בנוסף, יש לנו ניסיון וידע רב בניהול קמפיינים ממומנים ברשתות חברתיות ובשיפור שיעורי ההמרה של הלקוחות.


ניהול מוניטין ברשתות חברתיות

Facebook/Linkedin/Instagram הקמה או שדרוג של דף עסקי, קופירייטינג מלא למודעות הקמפיין / ניהול תוכן – על פי הצורך

ניהול למקסימום תוצאות

איסוף מודיעין, ניתוח השוק והסביבה התחרותית הקמת "הזירה" ובניית תוכנית שיווק אפקטיבית לפרסום ממומן במגוון כלים באינטרנט. ייעוץ, אפיון, תכנון וניהול זירת "הנכסים הדיגיטליים" בהתאמה לצרכי העסק שלך.

אתרים שעלו לאוויר ממש לאחרונה…


דפי נחיתה = מקסימום תוצאות!


אתרים שעלו לאוויר ממש לאחרונה…


דפי נחיתה רספונסביים = מקסימום תוצאות!
"הצלחה היא לא סופית, כישלון הוא לא גורלי: זה האומץ להמשיך שנחשב"

וינסטון צ'רצ'יל

דברו איתנו 054-9742716

או, מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם בזריזות


דברו איתנו

או, מלאו פרטים בטופס ונחזור אליכם בזריזות

הבלוג


שמעתם פעם על מערכת הסינון שלנו במוח?

שמעתם פעם על מערכת הסינון שלנו במוח?

איך זה עובד – מערכת הסינון במוח כבר ידוע שכאשר אנו מתמקדים בדבר מסוים בצורה מודעת, תת המודע שלנו מתחיל